Opinie

Dodaj opinię na nasz temat!

 
 
 
 
Pola z * są wymagane!
178 wpisów.
Anetta napisał/a 2014-02-04 o 19:28
Bardzo miła obsługa, szybka realizacja zlecenia, dobra wycena. Polecam 🙂
Renata napisał/a 2014-01-11 o 17:53
Znalazłam Państwa Firmę na internecie i po tylu pozytywnych komentarzach wysłałam paczkę.Szybka odpowiedź, konkretna, bardzo miły kontakt.Pieniąd ze na koncie tego samego dnia. Na pewno skorzystam ponownie 😆 Polecam wszystkim serdecznie! 😆
Renia napisał/a 2013-12-12 o 23:26
Firma bardzo uczciwa ,miła obsługa,byłam na miejscu włoski ścięły Panie i pieniążki dostałam do ręki,a w tym jeszcze fryzurka gratis ;-)Serdecznie polecam wszystkim 😀
ewa napisał/a 2013-12-11 o 18:42
POLECAM WSZYSTKIM.SZYBK A I MIŁA OBSŁUGA PIENIĄŻKI BŁYSKAWICZNIE 😛 POZDRAWIAM
Alicja napisał/a 2013-12-07 o 19:54
Firma godna polecenia. Jesteśmy bardzo zadowoleni, szybko, sprawnie i na temat no i oczywiście miła obsługa 🙂 dziękujemy i polecamy wszystkim zainteresowanym . Pozdrawiamy 😀
Ewa napisał/a 2013-10-24 o 23:32
POLECAM. Miła obsługa, szybki kontakt i profesjonalna obsługa. Ogromny plus za szybkość dokonania transakcji.
Dominika napisał/a 2013-10-18 o 13:14
Ekspresowa transakcja, od razu jak doszły włosy dostałam telefon z wyceną i za chwilę po telefonie został zrobiony przelew. Bezproblemowo 😀 😉
Dagmara napisał/a 2013-10-16 o 22:03
Dołączę do grona zadowolonych klientów.Błyska wiczna wycena i przelew.Włosy wysłane we wtorek rano,telefon z wyceną w środę a pieniążki tego samego dnia na koncie.Suuuper! 100% profesjonalne podejście do klienta.Rzeteln a firma.Pozdrawia m
Justyna napisał/a 2013-10-16 o 14:40
RÓWNIEŻ JESTEM BARDZO ZADOWOLONA. DOSKONAŁY KONTAKT.BARDZO SYMPATYCZNE PANIE. 🙂
Aneta napisał/a 2013-10-16 o 07:59
POLECAM W 100%. Bardzo miły kontakt mailowy i telefoniczny. Bardzo szybka wpłata pieniążków za włosy na konto. Dodam, że firma działa na korzyść klienta co jest dziś rzadkością. Pozdrawiam.
Joanna napisał/a 2013-10-03 o 20:55
🙂 Jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy szybko i z korzyścią dla klienta bardzo serdecznie wszystkim polecam
Monika napisał/a 2013-10-03 o 08:28
Witam! Firma godna polecenia. W poniedziałek wysłałam włosy a w środę wieczorem miałam już pieniądze na koncie, (trzeba też przyznać "+" poczcie bo się postarali 😛 ). Jeśli chodzi o kontakt z Państwem to jest on wzorowy. Szybka odpowiedź na maila, potem po otrzymaniu przesyłki zaraz telefon z informacją ile dokładnie dostanę pieniędzy za włosy, łącznie ze zwrotem kosztów wysyłki. Podzielę się jeszcze tym, że firma działa na korzyść klienta. Wszystko w bardzo życzliwej i przyjemnej atmosferze. 🙂 Dziękuję! 🙂
Katarzyna napisał/a 2013-09-27 o 08:47
Jestem pod wrażeniem, Przemiły kontakt via e-mail, ekspresowy przelew, czysty profesjonalizm. POLECAM
Anna napisał/a 2013-09-25 o 18:03
Polecam gorąco firmę! Doskonała, przemiła obsługa, świetny kontakt, szybka wpłata pieniędzy na konto i telefoniczne powiadomienie klienta o wycenie. Do tego miła paczka upominkowa 🙂 Jestem bardzo zadowolona!
Beata napisał/a 2013-09-17 o 20:02
Z czystym sumieniem polecam, przemiły kontakt, bardzo szybki przelew, a nawet maleńkie upominki na koniec, jestem niesamowicie zaskoczona, oczywiście pozytywnie, cieszę się, że są jeszcze takie sympatyczne firmy i tak mili ludzie.
Wiktoria napisał/a 2013-09-11 o 20:22
Jestem zadowolona z usług z firmy. Moje włosy dostały bardzo dobrą opinię, pieniądze otrzymałam bardzo szybko z czego się naprawdę ucieszyłam.
Ewelina napisał/a 2013-09-07 o 10:51
Świetna obsługa, bardzo sympatyczna przede wszystkim i szybka 😉 polecam gorąco!!!
Krystyna napisał/a 2013-08-30 o 09:26
Czysty profesjonalizm tak powinno podchodzić się do klienta serdecznie polecam.
Joanna napisał/a 2013-08-23 o 10:52
Ekspresowa i fachowa obsługa. Pieniążki przelane zaraz tego samego dnia co wycena włosów:) Polecam!!!
Agata napisał/a 2013-08-12 o 09:35
Bardzo fajna i miła obsługa. Bezproblemowy kontakt. Szybki przelew na konto. Serdecznie polecam:))

Dodaj opinię na nasz temat!

 
 
 
 
Pola z * są wymagane!
178 wpisów.
Anetta napisał/a 2014-02-04 o 19:28
Bardzo miła obsługa, szybka realizacja zlecenia, dobra wycena. Polecam 🙂
Renata napisał/a 2014-01-11 o 17:53
Znalazłam Państwa Firmę na internecie i po tylu pozytywnych komentarzach wysłałam paczkę.Szybka odpowiedź, konkretna, bardzo miły kontakt.Pieniąd ze na koncie tego samego dnia. Na pewno skorzystam ponownie 😆 Polecam wszystkim serdecznie! 😆
Renia napisał/a 2013-12-12 o 23:26
Firma bardzo uczciwa ,miła obsługa,byłam na miejscu włoski ścięły Panie i pieniążki dostałam do ręki,a w tym jeszcze fryzurka gratis ;-)Serdecznie polecam wszystkim 😀
ewa napisał/a 2013-12-11 o 18:42
POLECAM WSZYSTKIM.SZYBK A I MIŁA OBSŁUGA PIENIĄŻKI BŁYSKAWICZNIE 😛 POZDRAWIAM
Alicja napisał/a 2013-12-07 o 19:54
Firma godna polecenia. Jesteśmy bardzo zadowoleni, szybko, sprawnie i na temat no i oczywiście miła obsługa 🙂 dziękujemy i polecamy wszystkim zainteresowanym . Pozdrawiamy 😀
Ewa napisał/a 2013-10-24 o 23:32
POLECAM. Miła obsługa, szybki kontakt i profesjonalna obsługa. Ogromny plus za szybkość dokonania transakcji.
Dominika napisał/a 2013-10-18 o 13:14
Ekspresowa transakcja, od razu jak doszły włosy dostałam telefon z wyceną i za chwilę po telefonie został zrobiony przelew. Bezproblemowo 😀 😉
Dagmara napisał/a 2013-10-16 o 22:03
Dołączę do grona zadowolonych klientów.Błyska wiczna wycena i przelew.Włosy wysłane we wtorek rano,telefon z wyceną w środę a pieniążki tego samego dnia na koncie.Suuuper! 100% profesjonalne podejście do klienta.Rzeteln a firma.Pozdrawia m
Justyna napisał/a 2013-10-16 o 14:40
RÓWNIEŻ JESTEM BARDZO ZADOWOLONA. DOSKONAŁY KONTAKT.BARDZO SYMPATYCZNE PANIE. 🙂
Aneta napisał/a 2013-10-16 o 07:59
POLECAM W 100%. Bardzo miły kontakt mailowy i telefoniczny. Bardzo szybka wpłata pieniążków za włosy na konto. Dodam, że firma działa na korzyść klienta co jest dziś rzadkością. Pozdrawiam.
Joanna napisał/a 2013-10-03 o 20:55
🙂 Jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy szybko i z korzyścią dla klienta bardzo serdecznie wszystkim polecam
Monika napisał/a 2013-10-03 o 08:28
Witam! Firma godna polecenia. W poniedziałek wysłałam włosy a w środę wieczorem miałam już pieniądze na koncie, (trzeba też przyznać "+" poczcie bo się postarali 😛 ). Jeśli chodzi o kontakt z Państwem to jest on wzorowy. Szybka odpowiedź na maila, potem po otrzymaniu przesyłki zaraz telefon z informacją ile dokładnie dostanę pieniędzy za włosy, łącznie ze zwrotem kosztów wysyłki. Podzielę się jeszcze tym, że firma działa na korzyść klienta. Wszystko w bardzo życzliwej i przyjemnej atmosferze. 🙂 Dziękuję! 🙂
Katarzyna napisał/a 2013-09-27 o 08:47
Jestem pod wrażeniem, Przemiły kontakt via e-mail, ekspresowy przelew, czysty profesjonalizm. POLECAM
Anna napisał/a 2013-09-25 o 18:03
Polecam gorąco firmę! Doskonała, przemiła obsługa, świetny kontakt, szybka wpłata pieniędzy na konto i telefoniczne powiadomienie klienta o wycenie. Do tego miła paczka upominkowa 🙂 Jestem bardzo zadowolona!
Beata napisał/a 2013-09-17 o 20:02
Z czystym sumieniem polecam, przemiły kontakt, bardzo szybki przelew, a nawet maleńkie upominki na koniec, jestem niesamowicie zaskoczona, oczywiście pozytywnie, cieszę się, że są jeszcze takie sympatyczne firmy i tak mili ludzie.
Wiktoria napisał/a 2013-09-11 o 20:22
Jestem zadowolona z usług z firmy. Moje włosy dostały bardzo dobrą opinię, pieniądze otrzymałam bardzo szybko z czego się naprawdę ucieszyłam.
Ewelina napisał/a 2013-09-07 o 10:51
Świetna obsługa, bardzo sympatyczna przede wszystkim i szybka 😉 polecam gorąco!!!
Krystyna napisał/a 2013-08-30 o 09:26
Czysty profesjonalizm tak powinno podchodzić się do klienta serdecznie polecam.
Joanna napisał/a 2013-08-23 o 10:52
Ekspresowa i fachowa obsługa. Pieniążki przelane zaraz tego samego dnia co wycena włosów:) Polecam!!!
Agata napisał/a 2013-08-12 o 09:35
Bardzo fajna i miła obsługa. Bezproblemowy kontakt. Szybki przelew na konto. Serdecznie polecam:))
Zadzwoń do nas!
Numer telefonu: 530 845 855
Adres
ul. Legionistów 4 36-200 Brzozów
Napisz do nas!
skup_wlosow@onet.pl
Godziny otwarcia
Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 17:00
Facebook

https://www.facebook.com/SkupWlosowBrzozow

Formularz kontaktowy

    Kontakt

    Zadzwoń do nas!
    Numer telefonu: 530 845 855
    Adres
    ul. Legionistów 4 36-200 Brzozów
    Napisz do nas!
    skup_wlosow@onet.pl
    Godziny otwarcia
    Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 17:00
    Facebook

    https://www.facebook.com/SkupWlosowBrzozow

    Formularz kontaktowy

      Dojazd

      Skup Włosów Brzozów

      Skupujemy włosy z całej Polski – wysyłkowo jak i na miejscu. Naturalne włosy każdego koloru i struktury, damskie, męskie i dziecięce.
      Nasz Skup Włosów gwarantuje uczciwą wycenę włosów. Posiadamy najwyższe ceny w kraju! Błyskawiczne przelewy na konto lub gotówka na miejscu.
      Pieniądze za włosy przelewamy tego samego dnia w którym otrzymujemy przesyłkę przez co są na koncie klienta w kilka godzin po przelewie.