Włosy po komunii - Najwyższe CENY - Kupujemy,skupujemy, Włosy naturalne,sprzedam,sprzedaż, włosy,włosów
Poniedziałek-Piątek: 9-17
530-845-855

Twoja córka idzie w tym roku do Pierwszej Komunii Świętej? Ma długie, zdrowe, zadbane włosy? 

Takie włosy są najbardziej poszukiwane gdyż są nie zniszczone żadnymi zabiegami fryzjerskimi.
Większość dziewczynek z różnych przyczyn ścina swoje włosy po Komunii Świętej. Przykładowo chodzą na basen, wyjeżdżają na kolonie-obozy lub zwyczajnie dla wygody a wcześniej zapuszczały tylko na tą okazję.  Takie komunijne włosy ścinane są u fryzjera i wyrzucane do kosza. Fryzjerzy jak i  mamy często nie wiedzą o możliwości sprzedaży włosów i w ten sposób dziewczynki po Pierwszej Komunii Świętej tracą pieniądze, które mogły by dostać za trud zapuszczania włosów. Ile? Średnio kilkaset złotych w zależności od długości i wagi włosów.  Zdarzają się również wyjątki gdzie cena za włosy sięga ponad 1000zł. Czy mając możliwość dostania takich pieniędzy wyrzuciła byś je do kosza?

Czy wydałabyś ok. 6zł na wysyłkę by zyskać kilkaset złotych? Teraz wiesz, że możesz  sprzedać włosy swojej córki zamiast wyrzucać lub zostawiać u fryzjera. Podziel się tą informacją ze znajomymi i rodziną by dać im szansę na zarobienie dodatkowych pieniędzy na sprzedaży włosów w tym roku lub w przyszłości. Przed ścięciem włosów i wysłaniem ich do Nas zapoznaj się z Naszą stroną „Jak ściąć włosy”

Zastanawiasz się jaką fryzurę wybrać ścinająć włosy komunijne sojej córki?

Nasza rada: Wybierz wygodną a zarazem bardzo dziewczęcą fryzurkę na boba (bombkę). Ścinając włosy w ten sposób przód fryzurki możesz zostawić nieco dłuższy a włosy z tyłu głowy zetniemy krócej. To właśnie te włosy
z tyłu głowy są najgęstsze i najwięcej zaważą przy sprzedaży. Pamiętajmy żeby podzielić włosy na kilka kucyków tak aby zostały ścięte równo, żeby nie stracić na długości i wadze. Poniżej przykładowe zdjęcie najmodniejszej fryzurki po komunijnej dla Twojego dziecka.